Kilka pomysłów na wyjątkowy prezent dla kobiety


Większość kobiet uwielbia otrzymywać prezenty. Tym bardziej te bez okazji. Czujemy się wtedy docenione i dowartościowane. I nieważne czy jest to podarek od partnera, siostry, czy przyjaciółki. Ważne, że został wybrany sercem i myślą o tejże osobie. A jaki prezent dla kobiety będzie tym wyjątkowym? Odpowiedź uzyskasz we wpisie.

prezent dla kobiety, ogród przydomowy

Lubię spędzać czas w ogrodzie, z kubkiem kawy, planując nowe rabaty, dekoracje, co posieję w przyszłym sezonie.  Jeszcze przyjemniej jest, gdy otula mnie ciepły koc, w jednej ręce mam kubek gorącej kawy, a w drugiej długopis i notes na zapiski swoich myśli. Planów ogrodniczych na przyszły rok mam sporo i spisanie tego wszystkiego pozwala łatwiej zaplanować pracę i wydatki. I dzięki mojej skrupulatności nic nam nie umknie ;)


Notatnik z grawerem będzie znakomitym prezentem dla kobiety lubiącej przelewać swoje myśli na papier, dla kobiety skrupulatnej, lubiącej mieć wszystko pod kontrolą. Ale też dla romantyczki, bujającej w obłokach, piszącej wiersze. Dla każdej z Nas, bo grawer można dopasować pod daną osobowość. Personalizacja to świetny pomysł, aby Twój prezent stał się wyjątkowy. To fenomenalne, że rzecz, którą używamy codziennie dzięki temu sposobowi może stać się unikalna.

prezent dla kobiety, ogród przydomowy

prezent dla kobiety, ogród przydomowy


Jesienne spacery po ogrodzie z mięciutkim i cieplutkim kocem są ogromną przyjemnością. A z napisem: 'pod tym kocem jest miejsce tylko dla mnie' nikt z pewnością mi go nie podkradnie. Koc z spersonalizowanym haftem będzie wyjątkowym prezentem dla kobiety lubiącej spędzać wolne wieczory na czytaniu ulubionej książki, czy oglądaniu dobrego filmu, albo jak ja, lubiącej doglądać swoje roślinki w ogrodzie. Pod takim kocem również zimowe wieczory będą przyjemniejsze. Kakao, ogień w kominku i Ty opatulona od stóp do głów. To jest to!

prezent dla kobiety, ogród przydomowy


Kawa wypita w ciszy to ostatnio moje ulubione zajęcie. Tylko w ogrodzie mam szansę na chwilę dla siebie. Tu odpoczywam, regeneruje siły. Każda z nas tak ma, każda potrzebuje chwili na łyk ciepłej herbaty, czy to w drodze do pracy, czy w przerwie od zabawy z dziećmi. Chwila spokoju należy się każdej z nas, aby mieć siłę do walki z przeciwnościami, do działania. Dlatego ciekawym prezentem dla kobiety, każdej kobiety, będzie kubek termiczny z motywującym przesłaniem.

prezent dla kobiety, ogród przydomowy

Z takim zestawem prezentów na pewno przyszły sezon ogrodniczy będzie pełen ciekawych projektów, w tym blogowych oraz mnóstwem energii do ich realizacji. Te samotne jesienne spacery po ogrodzie dają mi tyle radości, podsuwają coraz to różne pomysły, oparte na zdobytym już doświadczeniu. Zauważyłam też, że moje wpisy są bardziej przemyślane, dojrzalsze i jest w nich więcej mnie. Uwielbiam dzielić się z Wami moją pasją i biorę sobie do serca każdą Waszą sugestię.

prezent dla kobiety, ogród przydomowy

Co myślisz o takich pomysłach na prezent dla kobiety? Czy są wśród nas panowie, którzy chcą zrobić komuś niespodziankę? A może sama masz ochotę podarować sobie prezent? Po więcej ciekawych pomysłów na prezent dla kobiety odsyłam na stronę MyGiftDNA.pl.

prezent dla kobiety, ogród przydomowy
Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl