Targi Garden Expo

Imprezy ogrodnicze  to ogromna dawka inspiracji, możliwość pogłębienia wiedzy o roślinach, sprzętach, narzędziach i nowinkach technologicznych. To szansa na spotkanie bratnich dusz, możliwość rozmowy czy podjęcia dyskusji. To miejsce dla Ciebie ;)

Garden Expo, ogród przydomowy

W dniach 16 - 17 marca br. w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo. Stoiska czołowych producentów i ciekawie zaaranżowane ekspozycje wystawiennicze oraz konferencje to ogrom inspiracji dla ogrodomaniaków.

Garden Expo to targi powstałe  z myślą o miłośnikach zieleni. Nowe trendy i produkty, innowacyjne rozwiązania, oryginalne odmiany roślin, narzędzia, maszyny i akcesoria do pielęgnacji ogrodu, a także przegląd szkółek roślinnych oraz firm związanych z branżą florystyczną i architekturą ogrodową to atrakcje drugiej edycji rzeszowskich targów ogrodniczych. 

W trakcie dwóch dni zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć, ale również zakupić produkty oferowane przez producentów i dystrybutorów działających w branży ogrodniczej oraz poradzić się ekspertów.

 Podczas targów Garden Expo nie zabraknie również prelekcji związanych z tematyką ogrodniczą. Oto tematy:
 • "Parki kieszonkowe w miastach" - dr inż. architekt krajobrazu Agata Gajek
 • "Nowe możliwości ochrony i pielęgnacji bukszpanu" (część 1i 2)  - Michał Sobota
 • "Zioła w życiu człowieka" - dr inż. Paweł Wolański
 • "Pożyteczne organizmy w naszych ogrodach" - dr inż. Tomasz Olbrycht
 
Garden Expo, ogród przydomowy
godziny otwarcia 10-18

Więcej informacji na:


Lubisz spędzać czas na imprezach ogrodniczych?

Ja uwielbiam poznawać osoby, z którymi mogę podzielić się swoją pasją, wymienić zdanie, podyskutować. Na takich imprezach nigdy nie opuszczam prelekcji związanych z tematyką ogrodniczą ;)
Garden Expo, ogród przydomowy3 komentarze:

 1. Masz rację. Też muszę poszperać w sieci czy gdzieś koło mnie nie ma jakiegoś ogrodniczego targu czy w innej formie. Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo, nie słyszałem o tej imprezie. Szkoda, że tam jest taki kiepski dojazd z Warszawy. Ale ku pocieszeniu, tydzień później koło mnie będą targi Green Days :-) Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej okolicy też będzie kilka imprez ogrodniczych i mam zamiar na nich być :D

   Usuń

* PAMIĘTAJ, ZOSTAWIAJĄC KOMENTARZ, ZGADZASZ SIĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH. *

Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl