Nasze rodzinne Święta Bożego Narodzenia


Święta Bożego Narodzenia są w tym roku wyjątkowo magiczne. Śnieg mile nas zaskoczył, a i spacery są niezwykle przyjemne w takich okolicznościach. Już nawet nie pamiętam kiedy była taka śnieżna Wigilia. Przyjemnie ubierało się choinkę na ostatnią chwilę, gdy za oknem prószył biały puszek. Och! Nadal do powieszenia zostają pierniczki ;)

Święta Bożego Narodzenia, ogród przydomowy

Dzień wigilijny minął nam bardzo szybko. W kolejce po rybę stanął mój Mąż i okazało się, że... świeżego dorsza brak. Ryby po grecku w moim wydaniu nie będzie.  Nic nie dzieje się bez przyczyny, widocznie nie miałam stać przy garach ;) Uczta wigilijna była zatem przy kupnych rybach w różnym wydaniu, pierogach i barszczu z uszkami mojej Teściowej oraz sałatce. Ciast w tym roku też nie robiliśmy. Dobrze, że wokół jest dużo cukierni :P Nigdy tak długo nie siedzieliśmy przy stole, rozmawiając i śmiejąc się, naprawdę świetnie się bawiliśmy. Nasz Szkrab zdecydowanie umilił nam świętowanie...
Wieczór zakończył się grą w bierki, która była jednym z prezentów i obejrzeniem Kevina. Zabrakło śpiewania kolęd i siedzenia przed kominkiem, ale i tak była to najlepsza Wigilia jaką dotąd mieliśmy ;)

Święta Bożego Narodzenia, ogród przydomowy

Kolejne świąteczne dni to wspólne spacery, rozmowy, zabawy z dzieckiem, spędzanie czasu razem. No chyba, że podczas drzemki Córci rodzice zajmują się swoimi sprawami (patrz: matka pisze posta na bloga) ;)

Święta Bożego Narodzenia, ogród przydomowy

 
Moi drodzy, mimo, że już dziś kończy się świętowanie to i tak chciałabym złożyć Wam życzenia. Abyście przestali marnować czas na rzeczy zbędne, przeznaczając go na bycie z drugim człowiekiem. I oczywiście nie zapominając o sobie, swoich pasjach, marzeniach. Wszystko można pogodzić. Cały czas to sobie powtarzam ;)

Udanego świętowania!

Święta Bożego Narodzenia, ogród przydomowyCopyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl