Organizer ogrodowy 2021 pomoże Ci w naturalnej uprawie ogrodu

Organizer ogrodowy do pobrania za darmo cieszył się dużą popularnością przez ostatnie dwa lata. Tylko w zeszłym roku ściągnęło go ponad 1000 osób, a ilość zwrotnych wiadomości przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Planer ogrodniczy ułatwił Wam pracę, bo dzięki dobrej organizacji mieliście czas na wszystko, na pracę i na relaks. I w tym roku nie mogło zabraknąć nowej wersji organizera ogrodowego. Jeszcze bardziej dopieszczonej, z wieloma poradami dotyczącymi naturalnej uprawy. Zobacz jak wygląda w środku!

Organizer ogrodowy został zaprojektowany przeze mnie, ogrodnika, matkę, osobę wiecznie zajętą. Dlatego musi mi pomóc ogarnąć ilość zadań do wykonania w ogrodzie. Stawiam na przejrzystość i delikatne kolory, bo wiele rzeczy mnie rozprasza. Kolorowe grafiki malowane akwarelą poprawiają mi humor i sprawiają, że mam ochotę wypełniać te wszystkie rubryki.

 


Organizer nie ma dat ani numerów stron. To Ty decydujesz co ma się w nim znaleźć, bo każdy z nas planuje inaczej. Wcale nie musisz drukować każdej kartki, tylko te, które Cię interesują. W najnowszej wersji stworzyłam dwa różne arkusze do miesięcznych zadań, jedno do całkowicie samodzielnego wypełnienia, a  drugie połączone z kalendarzem ogrodnika bardziej pomocne dla początkujących ogrodników.

 


Przy tworzeniu najnowszej wersji dokonałam małych zmian kosmetycznych zasugerowanych mi przez użytkowników wcześniejszych wersji planera ogrodowego. Oczywiście wszystko z zachowaniem jego oryginalnego charakteru.

 

Czym różni się najnowsza wersja organizera od poprzednich?

 

Organizer na rok 2021 jest dedykowany naturalnej uprawie ogrodu. Znajdziesz w nim zadania na każdy miesiąc jakie powinno się wykonać w warzywniku, na rabatach kwiatowych oraz dotyczące drzew i krzewów owocowych. Przyszykowałam także listę zakupową z naturalnymi nawozami i innymi niezbędnymi rzeczami. W organizerze znajdziesz także sporo rad dotyczących naturalnej uprawy, tabelkę niekorzystnego i korzystnego sąsiedztwa oraz informacje o najczęściej uprawianych warzywach.

 
Co znajdziesz w najnowszym organizerze ogrodowym?


✓ miejsce na spisanie celów ogrodowych
roczny kalendarz
informacje jak zacząć uprawiać ogród naturalnie
sezonową listę zadań
miesięczne listy zadań do własnoręcznego uzupełnienia
miesięczne listy z zasugerowanymi przeze mnie zadaniami
miejsce do rozrysowania zmian w ogrodzie
tabelę wydatków
miejsce na zaplanowanie warzywnika
pomoc w porządkowaniu nasion i stworzeniu listy zakupów
listę roślin ozdobnych jednorocznych
krótkie informacje jak uprawiać 21 gatunków warzyw
tabele do spisu wysiewu nasion i opisu rozsad
tabele do spisu problemów i szkodników oraz podsumowanie plonów
kartę rośliny
tabelę do spisu terminów cięcia drzew i krzewów
miejsce na własne notatki

Dodatkowo:

miesięczny kalendarz ze świętami związanymi z ogrodem oraz z miejscem na zapiski
tabelę niekorzystnego i korzystnego sąsiedztwa roślin
✓ instrukcję jak planować
 
 


Jak zdobyć organizer?

 

Wejdź na zrzutkę Pomóż mi rozwijać pasję i dzielić się efektami (link już nieaktywny) i wesprzyj mnie 30zł. Za dużo? To inwestycja na lata. Organizer otrzymasz w formacie PDF, więc możesz zapisać go na swoim komputerze i wykorzystać w przyszłym roku. Możesz także wydrukować go dla przyjaciółki, mamy, czy babci.

Przyznam się szczerze, że to najlepsza wersja organizera ogrodowego.12 komentarzy:

 1. Jak co roku organizer prezentuje się pięknie. Gratulacje !

  OdpowiedzUsuń
 2. Organizer jest świetny. To już moj drugi sezon ;) i nie wyobrażam sobie bez Niego! Trzymam kciuki i dziękuję za wszystko!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Świetny pomysł z organizerem, bardzo praktyczny i pomocny sposób dla osób z wieloma obowiązkami :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna i przydatna rzecz. Podoba mi się! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwa pytania. Jak zrobić wpłatę i otrzymać organizer jeśli zrzutka jest wyłączona. A drugie pytanie dotyczy stron z listą zadań do zrobienia w każdym miesiącu. Tam jednak jest kalendarz jak widzę i za rok będzie on średnio aktualny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Włączę kolejną zrzutkę, bo widzę, że jest zapotrzebowanie.
   2. Lista zadań do zrobienia z moimi propozycjami i do własnego uzupełnienia nie ma kalendarza, ta druga - ma. Tworząc ten organizer, pomyślałam o tym co Ty, więc w przyszłym roku będzie do pobrania nowa lista zadań na moim blogu, za darmo ;)

   Usuń
  2. Super dziękuję :) I cieszę się, że o tym pomyślałaś.

   Usuń
 6. Witam, czy jest jeszcze możliwość dołączenia do zrzutki i pobrania organizera? Co prawda już kwiecień, ale jak piszesz przyda się na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, czy jest jeszcze możliwość dołączenia do zrzutki i pobrania organizera? Co prawda już kwiecień, ale jak piszesz przyda się na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, czy jest jeszcze możliwość dołączenia do zrzutki i pobrania organizera? Co prawda już kwiecień, ale jak piszesz przyda się na lata :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Włączę kolejną zrzutkę, bo widzę, że jest zapotrzebowanie.

   Usuń
 9. Jakie to piękne. Widać wiele pracy włożyłaś w jego opracowanie. Super sprawa. No i fajnie mieć tak wszystko co ogrodowe pod ręką :). Osobiście mam coś takiego, ale związanego z moją dietą / odchudzaniem i zdrowymi nawykami :), więc wiem, że takie rzeczy się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń

* PAMIĘTAJ, ZOSTAWIAJĄC KOMENTARZ, ZGADZASZ SIĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH. *

Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl