Organizer ogrodowy do pobrania - ulepszona wersja


Początek roku to czas, w którym ogrodnicy planują sezon. Jedni skupiają się tylko na warzywniku, inni na owocach, a jeszcze inni chcą pogodzić warzywnik, reorganizację ogrodu, z mini sadem i rabatami kwiatowymi. Przy pracy zawodowej i życiu rodzinnym może to być niezłe wyzwanie. Ułatwię Ci to. Oddaję w Twoje ręce stworzony przeze mnie organizer ogrodowy do pobrania za darmo, bardziej szczegółowy i dostosowany do osoby aktywnej niż wersja poprzednia. Mam dla Ciebie, mój Czytelniku, jeszcze jedną niespodziankę. Dobrnij do końca posta, a dowiesz się wszystkiego ;)Organizer ogrodowy został zaprojektowany tak, by był pomocny w pracach ogrodowych. Przede wszystkim stawiam na przejrzystość, bo łatwo mnie rozproszyć. Dodatkowo lubię delikatne kolory. Kolorowe grafiki malowane akwarelą poprawiają mi humor i sprawiają, że mam ochotę wypełniać te wszystkie rubryki. Ponadto, dodałam kilka motywujących cytatów, by z energią zaczynać nowy miesiąc pracy w ogrodzie.

Organizer ogrodowy to nie tylko kalendarz. To również notatnik, który pomoże Ci w ogarnięciu prac ogrodowych. Rozpisany jest na pory roku i miesiące, które wypełniasz samodzielnie, bo tylko Ty wiesz, co masz do zrobienia w swoim ogrodzie. Dla ułatwienia dołączyłam też propozycję prac jakie wykonuje się w konkretnych miesiącach, na których możesz się wzorować. Dodatkowo, w najnowszej wersji, stworzyłam miesięczny kalendarz ze świętami związanymi z ogrodem oraz z miejscem na zapiski, który możesz wziąć ze sobą do ogrodu lub zawiesić na lodówce. Organizer nie ma oznaczonych ilości stron, by można było go dopasować pod siebie. 
Tabelki dotyczące siewu również wypełniasz własnoręcznie, na podstawie kupionych przez siebie nasion. Na każdym opakowaniu jest informacja kiedy siać daną roślinę. Nie musisz już co rusz przeglądać wszystkich paczuszek w celu znalezienia informacji, co teraz trzeba wysiać, bo będziesz mieć cały harmonogram w jednym miejscu.


CO DOKŁADNIE ZAWIERA ORGANIZER OGRODOWY?

 

✓ miejsce na spisanie celów ogrodowych
kalendarz ogrodnika
roczny kalendarz
✓ miesięczny kalendarz ze świętami związanymi z ogrodem oraz z miejscem na zapiski
✓ sezonową oraz miesięczne listy zadań z motywującymi cytatami
miejsce do rozrysowania zmian w ogrodzie
tabelę wydatków
miejsce na zaplanowanie warzywnika
pomoc w porządkowaniu nasion i stworzeniu listy zakupów
tabele do spisu wysiewu nasion w domu i w ogrodzie
tabele terminów siewu nasion, do własnoręcznego uzupełnienia
✓ tabele do opisu rozsad
tabele do spisu problemów i szkodników oraz plonów
✓ kartę rośliny
✓ tabelę do spisu terminów cięcia drzew i krzewów, które masz w ogrodzie
miejsce na własne notatkiJAK WYDRUKOWAĆ ORGANIZER OGRODOWY?


Organizer ogrodowy (plik PDF) można wydrukować w formacie A4 lub A5, rozcinając kartki na pół. Całość można spiąć wąskim grzbietem z okładkami (do kupienia w papierniczym), włożyć do segregatora lub zbindować (w punkcie ksero). Jeśli potrzebujesz więcej wierszy w tabelkach, więcej miejsca do zapisu notatek, czy kart roślin to wystarczy, że dodrukujesz sobie kolejne strony i wepniesz z pozostałymi. Organizer możesz dostosować do siebie i to właśnie jest fajne :)
Aby stworzyć organizer w formacie A5 przy drukowaniu w programie Acrobat Reader należy wybrać zakładkę "wiele", stron na arkusz 2 i orientację pionową.


PRAWA AUTORSKIE


Organizer został zaprojektowany i wykonany przeze mnie. Grafiki stworzono na moje zamówienie. Nie zgadzam się na edycję organizera ogrodowego do pobrania, na jego sprzedaż, czy umieszczenie go na swojej stronie internetowej i w innych celach komercyjnych. Jest on jedynie do użytku osobistego (na własny użytek). Kradzież praw autorskich jest przestępstwem!


JAK POBRAĆ ORGANIZER OGRODOWY?


Aby pobrać organizer ogrodowy należy zapisać się do mojej bazy czytelników Ogrodowego Newslettera, poniżej. Po potwierdzeniu subskrypcji w mailu, po ok. 5 minutach otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem do strony, gdzie pobierzesz organizer i miesięczny kalendarz (dwa osobne pliki). Kalendarz miesięczny jest częścią organizera, ale ze względu na różne orientacje strony nie mogłam połączyć wszystkiego w jeden plik.

POBIERANIE ORGANIZERA ZOSTAŁO WSTRZYMANE

NIESPODZIANKA!


Dzięki temu, że pozostaniesz w mojej bazie czytelników Ogrodowego Newslettera pomogę Ci wypełnić organizer. W paru mailach otrzymasz instrukcję krok po kroku jak ja to robię. W kilka minut dziennie jesteś w stanie zaplanować sezon.

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi, spostrzeżenia napisz w komentarzu, albo wyślij maila.
organizer ogrodowy, do pobrania, ogród przydomowy


Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl