Obrzeże warzywnika z kostki granitowej


Świąteczny czas był dla nas "pracowitą" odskocznią od codzienności. Piękna pogoda zachęcała do wyjścia poza mury, rozciągnięcia kości i nadrobienia zaległości w ogrodzie. Nie ganiamy w święta po rodzinie, chcieliśmy spokoju i odpoczynku na świeżym powietrzu. Było pielenie, przycinanie, grabienie... i niekończące się  zadowolenie :D Przygotowaliśmy warzywnik pod siew, uzupełniając go o kompost, a Mąż wykonał obrzeże z kostki granitowej, która ułatwi koszenie i zdecydowanie upiększy to miejsce. Obrzeże warzywnika z kostki granitowej zostało ułożone na piasku i podsypce betonowej, a potem podlane deszczówką.

obrzeże warzywnika z kostki granitowej, ogród przydomowy

obrzeże warzywnika z kostki granitowej, ogród przydomowy

Była również kawa przy śpiewie kosów, ognicho, zabawy ze zwierzakami... Czas spędzony spokojnie, bez pośpiechu, bez zegarków, ale za to z uśmiechem i pełnym brzuszkiem :)

obrzeże warzywnika z kostki granitowej, ogród przydomowy

A po całym dniu rozrabiania na świeżym powietrzu kot w leżance psa, a pies na łóżku.


Udanego wieczorku :)


5 komentarzy:

 1. Dzieje się u Was:) Ja też w drugi dzień świąt też nie wytrzymałam i zajmowałam się ogródkiem tłumacząc sobie i rodzinie, że to przecież nie praca tylko czysta przyjemność:)) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. He he, zwierzaki wiedzą gdzie się rozłożyć :) U mnie kot notorycznie nad ranem włazi do łózka. A to dlatego, że nas budzi bo jest głodny :) Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że też macie inspektora podczas wszelkich prac :)))) (Mowa o kocie) Pierwszy dzień świąt rzeczywiście był bardzo świąteczny, siedzący i taki ... świąteczny :) Ale drugi dzień, w dodatku jak wyszło słońce i była WRESZCIE piękna pogoda to aż grzechem by było nie skorzystać, w dodatku, jak swieta tak wcześnie i nakładają się z pierwszymi pracami ogrodowymi :) Uwielbiam palety, tyle można z nich zrobić :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My w Święta leniuchowaliśmy i bardzo dużo spacerowaliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowni domownicy na czterech łapkach !

  OdpowiedzUsuń

* PAMIĘTAJ, ZOSTAWIAJĄC KOMENTARZ, ZGADZASZ SIĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH. *

Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl