O MNIE

Cześć!
Jestem Gosia, choć do niedawna posługiwałam się w sieci jedynie pseudonimem, Chrabąszczyk. Już od ładnych paru lat prowadzę bloga Ogród przydomowy, choć moje początki w blogosferze rozpoczęłam w innej tematyce. Dziś, w końcu odnalazłam to, w czym się spełniam, łącząc dwie pasje w jednym miejscu.


W dzieciństwie często bywałam na działce ogrodniczej, gdzie miałam do czynienia z kwiatami, owocami i warzywami. Moim największym autorytetem zawsze był Dziadek Gienek. Oczytany, dokładny, systematyczny, z pasją do swojej działki. Będąc dzieckiem chłonęłam całą wiedzę przekazywaną przez Dziadka wybiórczo, liczyła się wtedy szkoła i czas poświęcony na zabawę, jak to w dzieciństwie. Dziś, po latach wracam wspomnieniami do dziadkowej działki i działki moich rodziców, przypominając sobie układ rabat, uprawę warzyw i owoców, czy postępowanie z kompostownikiem.
Ale jak znalazłam się tu gdzie jestem? Do Pruszcza Gdańskiego poprowadziła mnie miłość. Osiadłam tu na dobre, znajdując swoje miejsce na ziemi i pasję w uprawianiu kawałka zieleni.


Na Instagramie spotkasz mnie umorusaną, w akcji, przekopująca warzywnik, czy wyrywającą marchewkę. Wieczorami natomiast pochłaniam książki ogrodnicze, by stać się jak Monty Don. Uczę się też organizacji czasu, by móc pogodzić życie rodzinne z pasjami, blogowaniem i uprawą ogrodu. Dlatego stworzyłam organizer ogrodowy do darmowego pobrania, by ułatwić pracę sobie i Wam. Zaplanowane czynności szybciej się wykonuje. A dla tych, co rozpoczynają przygodę z uprawą warzywnika zapraszam na wyzwanie Udany warzywnik. Szczegóły w artykule Podejmij wyzwanie - udany warzywnik.


Z roku na rok Ogród przydomowy się rozwija. Docieram do wielu osób, nie tylko poprzez bloga, ale też przez Instagram, czy grupę Fb Ogród za grosze. Lubię pomagać, doradzać, inspirować i wiem, że jest to dla Was pomocne. Przybywa mi ciągle nowych pomysłów, jedne staram się realizować, inne muszą poczekać na lepszy moment. Postanowiłam zatem, że Ogród przydomowy znajdzie się na Patronite.pl, by móc więcej już teraz. Jeśli chcesz zostać Patronem zapraszam TUTAJ.


Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl