O MNIE

Cześć!
Jestem Gosia. Już od ładnych paru lat prowadzę bloga Ogród przydomowy, choć moje początki w blogosferze rozpoczęłam w innej tematyce. Dziś, w końcu odnalazłam to, w czym się spełniam, łącząc dwie pasje w jednym miejscu.


W dzieciństwie często bywałam na działce ogrodniczej, gdzie miałam do czynienia z kwiatami, owocami i warzywami. Moim największym autorytetem zawsze był Dziadek Gienek. Oczytany, dokładny, systematyczny, z pasją do swojej działki. Będąc dzieckiem chłonęłam całą wiedzę przekazywaną przez Dziadka wybiórczo, liczyła się wtedy szkoła i czas poświęcony na zabawę, jak to w dzieciństwie. Dziś, po latach wracam wspomnieniami do dziadkowej działki i działki moich rodziców, przypominając sobie układ rabat, uprawę warzyw i owoców, czy postępowanie z kompostownikiem.
Ale jak znalazłam się tu gdzie jestem? Poprowadziła mnie miłość. Osiadłam tu na dobre, znajdując swoje miejsce na ziemi i pasję w uprawianiu kawałka zieleni.


Na Instagramie spotkasz mnie umorusaną, w akcji, przekopującą warzywnik, czy wyrywającą marchewkę. Wieczorami natomiast pochłaniam książki ogrodnicze, by stać się jak Monty Don. Uczę się też organizacji czasu, by móc pogodzić życie rodzinne z pasjami, blogowaniem i uprawą ogrodu. Dlatego stworzyłam organizer ogrodowy, by ułatwić pracę sobie i Wam.
 

W roku 2021 tak Wam się spodobał organizer, że uzbierałam na zrzutce 3261zł na moją wymarzoną szklarnię. Szczegóły opisuję tutaj i tutaj.

 
Z roku na rok Ogród przydomowy się rozwija. Docieram do wielu osób, nie tylko poprzez bloga, ale i przez Instagram. Stworzyłam także grupę na Facebooku - Ogród za grosze, którą prowadziłam przez 2 lata. Wyczerpana tym tematem, 1 kwietnia 2021 przekazałam ją w inne ręce, kończąc z wynikiem 282 tysięcy członków. W życiu nie pomyślałam, że potrafię w taki sposób rozwinąć grupę :)
Lubię pomagać, doradzać, inspirować i wiem, że jest to dla Was pomocne, dlatego mój blog został doceniony i trafił na listę 10 blogów ogrodniczych polecanych przez Gardeners' World.
 

A po pierwszej publikacji organizera ogrodowego przeprowadzono ze mną wywiad, który trafił do pewnej gazety regionalnej.
 


Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.
 
Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl