POLITYKA PRYWATNOŚCI

Znajdujesz się na blogu Ogród przydomowy, mieszczącym się pod adresem: http://www.ogrodprzydomowy.pl. Administratorem tej witryny jestem ja, Małgorzata Chrabąszcz, działająca w sieci pod nickiem Chrabąszczyk.

Gdzie zbierane są dane osobowe?


Serwer – odwiedzanie bloga Ogród przydomowy oznacza wysyłanie zapytań do serwera, na którym jest przechowywana witryna. Każde takie zapytanie jest zapisywane w logach serwera, które pobierają dane, w szczególności: adres IP, datę i czas, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym. Administratorem serwera jest Opiekun bloga. Zapoznaj się z jego polityką prywatności TUTAJ.

Komentarze – zostawiając na tej stronie komentarz, przekazujesz swoje dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, adres swojej strony internetowej oraz treść komentarza. 

Linki – na tej stronie spotkasz się również z reklamą innych stron.

Google Analytics – dla analizy statystyk strony korzystam z narzędzia Google Analytics, które zbiera informacje na temat Twoich odwiedzin, w szczególności: czasu spędzonego na stronie, przejrzanych podstron, zainteresowań i danych demograficznych. Jeśli nie wyrażasz zgody na udostępnianie tych informacji, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce.

Kontakt e-mail – wysyłając do mnie wiadomość mailową, wyrażasz zgodę na to, że będę miała dostęp do Twoich danych, w szczególności: adresu email oraz ewentualnie imienia i nazwiska. Te dane przetwarzam w celu kontaktu z Tobą, a podstawa przetwarzania jest Twoja zgoda wynikająca z rozpoczętego kontaktu.

Portale społecznościowe – strona internetowa udostępniana jest przez portale społecznościowe, w szczególności: Facebook, Instagram, Pinterest, Google. Czas i zakres przetwarzania Twoich danych osobowych ustalany jest przez poszczególne portale i jest określony w ich politykach prywatności.Copyright © 2016 Ogród przydomowy - blog ogrodniczy, uprawa warzyw , Blogger, Pozycjonowanie strony: VD.pl